Spotkanie ks. biskupa Piotra Sawczuka z Radą Parafialną

Po modlitwie na cmentarzu ksiądz biskup spotkał się z Radą Parafialną. Rozmawiał o problemach pojawiających się w pracy duszpasterskiej, o współpracy z księdzem proboszczem w realizacji zadań duszpasterskich i gospodarczym. Omówione zostały wykonane zadania od czasu ostatniej wizytacji kanonicznej, która miała miejsce w 2012 r. i była przeprowadzona przez księdza biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego.

Następnie ksiądz biskup w obecności radnych podpisał księgi parafialne, dając tym świadectwo, że prowadzone są zgodnie z prawem kanonicznym.

Na zakończenie spotkania udzielił pasterskiego błogosławieństwa, życząc dalszej owocnej współpracy rady
z księdzem proboszczem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.